690 680 960

Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Strzeszkowicach Dużych. Kierujący jednym z pojazdów oddalił się

W sobotę po południu na trasie Lublin – Kraśnik doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 12 na drodze krajowej nr 19, na trasie Lublin – Kraśnik. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w Strzeszkowicach Dużych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Jak nam przekazano, w rejonie skrzyżowania drogi krajowej z drogą prowadzącą do Krężnicy Jarej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jednym z pojazdów podróżowali pracownicy pobliskiej budowy S19 i kierowca tego pojazdu wymusił pierwszeństwo kobiecie, która podróżowała drogą krajową w kierunku Lublina. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Ze wstępnych informacji wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał, jednak z miejsca zdarzenia oddalił się kierowca pojazdu, który doprowadził do kolizji. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. W rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem.

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. Ostatnio widziałem tam samych ukraińców z tej budowy, to pewnie pod wpływem. Dlatego uciekł.

  2. Zdrowie na budowie!

  3. poszedł się napić. W sensie – jeszcze więcej

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas