Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pięciu pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Łazach doszło do zderzenia pięciu pojazdów osobowych. Jedna osoba doznała obrażeń ciała, 54-latka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Łazach w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyło się tam pięć pojazdów osobowych, a kierująca jednym z nich wymaga pomocy medycznej.

– Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce, dowiedzieli się, że kierująca samochodem marki Skoda 39-latka z gminy Łuków, skręcała w lewo na parking przed sklepem. Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że jadący w tym czasie z przeciwka 21-latek kierujący samochodem marki Audi, chcąc uniknąć zderzenia ze skodą zjechał na lewą stronę drogi. Tam niestety zderzył się czołowo z samochodem marki Renault, którym kierowała 54-latka z gminy Łuków. Następnie w tył renaulta uderzył samochód marki Kia, którym kierowała 51-letnia mieszkanka gminy Łuków. Z kolei jadący za audi hondą 39-latek chcąc uniknąć uderzenia w pozostałe samochody omijając je, uderzył przodem auta w krawężnik – relacjonuje asp. szt. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Kierująca renaultem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznała pokrzywdzona 54-latka nie zagrażają jej życiu.

– Teraz prowadzący dochodzenie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności wypadku, przesłuchają między innymi jego uczestników, przeanalizują zabezpieczone ślady – dodaje asp. szt. Marcin Józwik.

Zderzenie pięciu pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

 

Zderzenie pięciu pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

6 komentarzy

  1. Zderzenie pięciu pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala – 5:1 zdecydowanie słaby wynik

  2. „kierujący samochodem marki aŁdi, chcąc uniknąć zderzenia… chamował klaksonem,

  3. Co tu ustalać. Gospodyni domowa skręcając w lewo nie przepuściła pojazdu jadącego na wprost który miał pierwszeństwo.

    • Ustalać trzeba, bo i pourzędować trzeba. Przecież jak statystycznemu panu policjantowi trafi się fucha, to nie może załatwić sprawy w 15 minut.
      Zauważ, że oni nie chodzą, oni majestatycznie kroczą, żeby wszyscy widzieli, ze policjant to nie byle kto (!)

  4. Karambol jak na wyścigu kolarskim. Może to rowerzyści kierowali tymi samochodami.

Dodaj komentarz

Z kraju