Szturm klientów na restauracje McDonald’s. Takich kolejek dawno nikt nie widział (zdjęcia)

Nawet ponad godzinę trzeba odstać w kolejce, aby złożyć zamówienie w niektórych restauracjach McDonald’s. Tłumy osób skusiła wprowadzona w dniu dzisiejszym zimowa oferta, a przede wszystkim popularna kanapka.

Od kilku godzin nasi czytelnicy informują o ogromnych kolejkach, jakie ustawiają się przed restauracjami McDonald’s. Przy ul. Chemicznej sznur pojazdów sięga już ronda, dziesiątki aut oczekują również przed lokalami przy ul. Puławskiej oraz al. Kraśnickiej i Spółdzielczości Pracy. Wiele osób czeka też do kas w środku obiektów.

Kolejki związane są z wprowadzeniem do oferty kanapki Drwala. Burger ten jest jedną z flagowych kanapek tej fastfoodowej sieci, która ma sporą rzeszę fanów i nie brakuje osób, które nie mogły się doczekać jej powrotu do menu. W tym roku McDonald’s zaoferował też nową odmianę kanapki Drwala, a dokładnie z żurawiną.

Jak alarmują nasi czytelnicy, niektórzy z nich oczekiwali na złożenie zamówienia nawet ponad godzinę. McDonald’s oferuje również dostawę do domu, jednak tutaj również nie mamy dobrych informacji. Przed lokalami stoi kolejka dostawców, którzy tak samo oczekują na odbiór zamówionych przez klientów kanapek.

(fot. lublin112)

Zobacz również

67 komentarzy

  1. To lipa. Nie mam ochoty czekac godzine w kolejce. To nie dla mnie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew