690 680 960

Zderzenie opla i citroena na krajowej 17. Dwie osoby w szpitalu

Dzisiaj przed południem na krajowej 17 pod Krasnymstawem zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie kobiety trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 10:40 w miejscowości Tuligłowy. Na skrzyżowaniu krajowej 17 z droga wojewódzką nr 846 zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustalili funkcjonariusze krasnostawskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, od strony Małochwieja, zderzył się z jadącym drogą krajową citroenem.

W wyniku zderzenia citroen zjechał do przydrożnego rowu i zatrzymał się w zaroślach. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. –Do szpitala przetransportowano dwie osoby, kierującą citroenem 53-letnią kobietę oraz 66-letnią pasażerkę opla. Pierwsza z nich doznała ogólnych obrażeń ciała, druga urazu kręgosłupa. Obie pozostały w szpitalu – poinformowała nas st. asp. Marzena Skiba z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego oplem. 69-letniego mężczyznę. Oboje kierujący byli trzeźwi. Przez dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.


Większy widok mapy
(fot. lublin112)
2014-12-17 21:34:52

Jeden komentarz

  1. A nie można było bardziej wyrapić gały, a nawet nie wstydząc się, okulary założyć?

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie