690 680 960

Zderzenie nissana z renaultem koło Lublina. Jedno z aut wpadło do rowu (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik. W Zemborzycach zderzyły się dwa samochody. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15 w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego pogotowia Ratunkowego.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział nissan i renault. Drugi z pojazdów wpadł do przydrożnego rowu. Jedna osoba została poszkodowana, mężczyznę w wieku 35 lat przetransportowano do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Untitled

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Temat zapomniany, bo choć zmierzch następuje później i w związku z tym mniej osób porusza się po zmroku to przypomniał mi się temat kamizelek odblaskowych.
  Dlatego jak zawsze przy takim zdarzeniu pochwalam to, że wszyscy (kierujący ale także pasażerowie) w kamizelkach. Bezpieczeństwo najważniejsze. Fajnie, że za słowami idą czyny.

 2. Wieśniaki w natarciu

 3. …LKR !!! U nich wyprzedzanie na czwartego to norma.

 4. Niewielkie?
  !!!!!!
  To były dopóki policja nie przyjechala

 5. zawsze jak tamtendy jade to nagram jakiegoś głupkaa potem już tlko [email protected]
  i niech sie chodzi tłumaczyć, bo mandat to wiadomo 100zł albo 150 ale samo chodzienie na komisariat najgorsze trzba czas poświecić

 6. magia liter RKL LKR na blachach. To stan umysłu a nie umiejetności na drodze…

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas