Zderzenie na skrzyżowaniu w Poniatowej, dwa pojazdy rozbite (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na jednym ze skrzyżowań w Poniatowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 20:30 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Fabrycznej w Poniatowej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Komendy Powiatowej PSP w Opolu Lubelskim i jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Poniatowa-Miasto, zespół ratownictw medycznego oraz policja.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali dwa pojazdy osobowe po kolizji znajdujące się na skrzyżowaniu ulic. Osoby biorący udział w zdarzeniu samodzielnie opuściły pojazdy. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego sprawdził stan osób biorących udział w zdarzeniu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i oświetleniu miejsca kolizji do czasu zakończania czynności prowadzonych przez policję. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów.

(fot. PSP Opole Lubelskie)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Na pierwszy rzut oka myślałem, że to jakieś nowe audi z grillem z ogrodzenia.

  2. Przecież to pancerne volvo, opel sie na nim rozlecial jak marmolada ,skąd ludzi stać na utrzymanie takiej marki jakim jest volvo to ja nie wiem, najwidoczniej krętaczy nie w Polsce nie brakuje ….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!