Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na skrzyżowaniu, jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W czwartek rano na ul. Bursaki doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:50 na ul. Bursaki w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Magnoliową zderzyły się dwa pojazdy, audi i volkswagen. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący volkswagenem jechał ul. Bursaki od strony ulicy Związkowej i wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Magnoliową. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi, który poruszał się z naprzeciwka, w wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, mężczyznę z audi przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Zderzenie na skrzyżowaniu, jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. za takie zachowanie (nieudzielenie pierwszeństwa) mandat min. 1000 złociszy.

  2. Jadąc od Związkowej, rzeczywiście auta jadące od Decathlona chwilowo „chowają” się w dołku. Rzut okiem – czysto. Tam trzeba 2x patrzeć. Dodatkowo, ten VW mógł jechać ciut za szybko.

  3. Tak kiedyś było tam cicho i spokojnie póki Bursaki nie przejęła połowy ruchu od Spółdzielczości Pracy. Mrowisko aut, szczególnie w szczycie…

Z kraju