690 680 960

Zderzenie motocyklisty z dwoma samochodami na ul. Osmolickiej (zdjęcia)

W piątek po południu na ul. Osmolickiej w Lublinie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16:30 na ulicy Osmolickiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z dwoma samochodami osobowymi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem marki opel skręcał na jeden z wjazdów do lasu. Prawdopodobnie nie zauważył jadącego z naprzeciwka, od strony Prawiednik, motocyklisty. Kierujący jednośladem najpierw uderzył w opla, a następnie w jadący od strony Lublina pojazd osobowy marki Seat.

Pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego trafił kierujący jednośladem oraz jedna osoba podróżująca jednym z pojazdów osobowych. Ostatecznie do szpitala został przewieziony kierujący motocyklem. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Jeden pas w kierunku Bychawy jest częściowo nieprzejezdny. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

  1. Jeszcze wczoraj szalał po ulicach Lublina

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej