690 680 960

Zderzenie motocykla ze skodą w Lublinie. Motocyklista w szpitalu

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku na lubelskich Bronowicach. Mieszkańcy twierdzą, że do tego musiało dojść.

Zdarzenie miało miejsce w piątek po godzinie 19 na ul. Pogodnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Sowią zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą kobieta wyjeżdżała z ul. Sowiej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę ul. Krańcowej motocykliście. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Motocyklista został przetransportowany do szpitala.

Jak wyjaśniali nam okoliczni mieszkańcy, prędzej czy później do tego zdarzenia musiało dojść. Wzdłuż całej ul. Pogodnej parkowane są pojazdy, w wyniku czego wyjazd z jakiejkolwiek bocznej uliczki jest bardzo utrudniony. Do niebezpiecznych sytuacji dochodzi co chwila.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez ponad godzinę ul. Pogodna była wyłączona z ruchu.

71

72

73

(fot. nadesłane)
2018-03-30 21:24:50

36 komentarzy

  1. Jechali jak jechali, mieli pierwszeństwo i nie rozumiem dlaczego mieliby zwracać uwage na boczne uliczki? Jest tam LUSTRO na które się kurwde patrzy i koniec. jak samochody zasłaniają to się czeka do usranej śmierci i pewności, ze jest czysty wyjazd.

  2. Oczywiście że tak! ani policja ani staż miejska nie reagują! koło gimnazjum i na wysokości pawilonu za krańcową w stronę bierdonki to samo ! samochody poparkowane dosłownie na przejściu dla pieszych! to skandal ze tyle lat , tyle patroli i nic ! chcecie mieć auta to sobie parkingi wybudujcie!

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas