Zderzenie motocykla z pojazdem osobowym na drodze krajowej nr 17. Duże utrudnienia w ruchu na trasie Piaski – Krasnystaw

W czwartek po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. W miejscu wypadku występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 16 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierujący motocyklem marki BMW, 33–latek z Lublina w stanie przytomnym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca passata był trzeźwy.

Obecnie droga jest zablokowana, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około trzech godzin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista uderzył w bok pojazdu, którego kierowca podjął manewr zawracania w rejonie zatoki autobusowej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane Kamil – dziękujemy!, Policja Krasnystaw)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Szkoda motorka

  2. Organy są potrzebne,pewnie wolno i przepisowo jechał motocyklem a tu mu drogę zajechał jakiś pędzący wariat na zawracaniu.

    • trzeba być skończonym idiotą żeby coś takiego napisać…a nie jechał szybko skoro motocykl niewiele uszkodzony… samochód zresztą też…na dodatek motocyklista przytomny…całe szczęście , że niewielkie obrażenia…przede mną facet też zawracał w zatoczce i nie spojrzał czy ktoś jedzie…na szczęście ja jechałam dużym samochodem i tylko wstrząs mózgu z utratą przytomności…ale niestety skutki są odczuwalne po 20 latach…

  3. Mówią w mediach że trzeba wolno jeździć bo nadmierna prędkość jest przyczyną większości wypadków. Ale motocykli to nie dotyczy… Motocyklista nawet jak jedzie 200km/h w zabudowanym to winny nie jest.

  4. Zaraz ty bedziesz winny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności