Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie mitsubishi z volvo na skrzyżowaniu. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia aut na ul. Pawiej. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 17 na ul. Pawiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Długą zderzyły się dwa samochody osobowe: mitsubishi i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mitsubishi mężczyzna jechał ul. Długą od strony Głuska. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy volvo, który poruszał się w stronę Drogi Męczenników Majdanka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę volvo przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Zderzenie mitsubishi z volvo na skrzyżowaniu. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Zderzenie mitsubishi z volvo na skrzyżowaniu. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)
(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. A ta przednia klapa to juz pewnie zeby juz sprzet na sprzedaz wystawiac?

    • nie mierz innych swoją miarą jeśli miał byś odwagę narażać swoje życie i pasażera żeby pozbyć się samochodu i na tym zarobić

  2. Niestety wśród kierowców są osoby, które gorzej sobie radzą na drodze, starsze lub przeciwnie młode i niedoświadczone, lekceważące przepisy. Do tego dochodzi stres w pracy, zmęczenie, pośpiech, trudne warunki drogowe.
    Warto to uwzględnić i pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania nawet jeśli mamy pierwszeństwo. Ono nie oznacza, że nasz samochód wytwarza pole siłowe i jesteśmy bezpieczni. Wielu co tak myślało wylądowało w szpitalu lub nawet na cmentarzu,

Z kraju

Polityka i społeczeństwo