Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie lanosa z mazdą. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj przed południem na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie zderzyły się dwa samochody. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 11-tej na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: daewoo lanos i mazda. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki kierujący lanosem, jadąc od strony Majdanka, skręcał w lewo w ulicę Lotniczą. Podczas wykonywania tego manewru nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącej Drogą Męczenników Majdanka od strony ulicy Fabrycznej maździe.

Oba pojazdy zderzyły się na środku skrzyżowania. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba została przewieizona do szpitala, jak informują ratownicy, była przytomna i doznała najprawdopodobniej m.in. złamania ręki.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz dokładne szczegóły zdarzenia. W miejscu wypadku przez blisko półtorej godziny były spore utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Bartek Sokoluk – DZIĘKUJEMY!)
2014-08-20 15:26:35

2 komentarze

  1. bo *********** skrzyżowania w Lbn chyba nie ma… poza tymi rondami co nie są rondami..:)

  2. Miałem okazję widzieć jak pan policjant na motocykielu pomykał al. Zygmuntowskimi do tego wypadku. Hałasu robił jakby jechał przynajmniej „setą”, a rozwijał „góra” 5o/h

Z kraju

Polityka i społeczeństwo