Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie i dachowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj w Dębowcu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, po którym jeden z nich dachował. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Dębowiec w powiece zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów, po którym jeden z nich wypadł z drogi i dachował.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 67-letnia mieszkanka gminy Skierbieszów kierując volkswagenem na skrzyżowaniu rozpoczęła manewr skrętu w lewo. W tym czasie jadący za nią fiatem 37-letni mieszkaniec gminy Tyszowce zdecydował się na wyprzedzenie volkswagena i doprowadził do zderzenia pojazdów. Po zderzeniu volkswagen wypadł z drogi i zatrzymał się na dachu.

Do szpitala została przetransportowana 67-latka kierująca volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Zderzenie i dachowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. jaki glupek wyprzedza na skrzyzowaniu

  2. Cimcirymci... eciou, peciu, bęc...

    Jak ktoś ma predyspozycje do fikania koziołków to okazja zawsze sie nadarzy

  3. Prawo jazdy zatrzymane miszczowi wyprzedzającemu na skrzyzowaniu ? Nie zna podstawowych zasad ruchu ,to chyba oczywiste ze powinno zostać zatrzymane

Z kraju