Zderzenie forda z busem na rondzie przy Makro. Nie ma większych utrudnień w ruchu

Po zderzeniu dwóch pojazdów zablokowany jest jeden pas jezdni na rondzie przy Makro. Nie ma większych utrudnień w ruchu w rejonie zdarzenia.

Do kolizji doszło w piątek około godziny 11:40 na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Krańcową i Chemiczną w Lublinie. Na rondzie przy Makro zderzyły się dwa samochody: osobowy marki Ford i bus marki Renault.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca fordem kobieta jechała od strony Świdnika. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na opuszczającym rondo busie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu interweniowała policja.

Teraz funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni, nie ma jednak większych utrudnień w ruchu.

rm3

rm4

rm2

2016-10-14 12:14:44
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. HA HA HA, ja pierniczę, ależ „trwały” ten busik… Z czego te nowe auta są robione, z puszek po piwie i plastiku takiego jak chińskie zabawki??? Stary focus ledwo trącony, a bus zmasakrowany, a wydawałoby się że powinno być odwrotnie. Znajomy nowiutkim autem zahaczył na parkingu o element „małej architektury” i wyrwał zderzak, lampy, atrapę i cholera wie co jeszcze, podczas gdy powinno skończyć się na otarciu lakieru.

  • ciekawe, czy wolałbyś być potrącony przez tego forda, czy busa

  • siema albo się nie ma

   nowe samochody maja inne strefy zgniotu w starych większość energii szła na puste głowy i kręgosłupy kierowców a sam samochód był w całości w nowych energia ma się rozejść po wszystkim, z samochodu ma niewiele zostać a sam kierowca ma być obłożony 10 poduszkami i ma wyjść cało. może to i lepsze bo nikt nie będzie składał tych nowych powypadkowych bo jak mechanikowi przyjdzie kupić każdy plastik i każdy czujnik każdą poduszkę i każda spinkę to samochód używany wyremontowany będzie droższy niż nowy, nie mówi się już o nowych samochodach grupy WAG bo tam jak wybijemy nawet reflektor przedni czy tylną lampę to jak kupimy drugą i podłączymy to nie będzie świecić bo trzeba pojechać do serwisu i ja zaprogramować pod dany samochód na dodatek jeśli kupimy używaną to serwis będzie wiedział z jakiego samochodu ona pochodzi i czy przypadkiem nie jest to kradziony pojazd bo jak by był to mamy ciepło ;p chociaż pewnie Polacy i na to znajdą radę ale podobno jak na razie tylko serwis może dograć poszczególne podzespoły.

 2. ten Renault wygląda jakby zderzył się z czołgiem , ford niby g..no wort a tu proszę.

 3. Dziadek w kaszkiecie kierowca busa, plaga na drogach.

 4. Co za głupy jeżdżą??? Co dziennie są tu wypadki rondo znaki stop,żeby w takim miejscu spowodować wypadek to trzeba być głupem nie do opisania!!!ja w takiej sytuacji sam oddałbym lejce i więcej nie wsiadał do samochodu!!! DO WSZYSTKICH GŁUPÓW CO MIELI TU KOLIZJE:KUPCIE SOBIE BARANY KONIA ALBO OSŁA nauczycie się dobrze jeździć!!!tylko pamiętajcie że o zwierzę trzeba dbać i karmić!!! Bo też możecie mieć nieprzyjemności!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8761zł -0.55%
  • GBP 5.0374zł -0.07%
  • EUR 4.5498zł -0.27%
  • CHF 4.2448zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach