Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych z drodze S12\S17. Zablokowana łącznica na węźle

W czwartek rano doszło do kolejnego zdarzenia drogowego na trasie S12\S17. Pomiędzy węzłem Nałęczów a węzłem Kurów Zachód zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9.00 w Kurowie w powiecie puławskim, pomiędzy węzłem Nałęczów a węzłem Kurów Zachód. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, obecnie zablokowana jest częściowo łącznica wyłączenia się na węźle Kurów Wschód, przy jezdni w kierunku Warszawy. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Policjanci i służba drogowa zabezpieczają miejsce zdarzenia na zwężonej łącznicy węzła Kurów Wschód. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem potrwają kilkadziesiąt minut.

(fot. nadesłane Wojciech)

4 komentarze

 1. Szkoda gadać ...

  Utrudnienia z przejazdem potrwają tylko kilkadziesiąt minut, ale jak przyjedzie z pięć zastępów dzielnych druhów (do kibicowania) to utrudnienia mogą trwać dłużej.

  • Już jest ten z poranną obstrukcją pod adresem straży pożarnej. Ty chyba chciałeś się dostać do straży, ale się nie udało i stąd te płaczliwe teksty o strażakach co?

   • Szkoda gadać ...

    Zapewniam cię, ze nigdy nie chciałem dostać się do straży, ani pożarnej, ani leśnej, ani miejskiej, ani nawet w ormo nie byłem
    i zapamiętaj to sobie wreszcie bo enty raz nie będę powtarzał. A piszę bo nie lubię nadmiaru kibiców przy lada stłuczce.

 2. Przecież gamonie musieli jechać w tym samym kierunku (inaczej się da). To jest patologia asfaltu – wjechać komuś w zad 😛

Z kraju