Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych, interweniował śmigłowiec LPR

W poniedziałek rano w miejscowości Obsza doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przetransportowano śmigłowcem jednego z kierowców, 72-latek był nieprzytomny.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 10 w miejscowości Obsza w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – audi i mercedesa. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 72-letni mieszkaniec gminy Obsza, kierujący samochodem osobowym marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 36-latkowi z gminy Obsza jadącemu mercedesem. W wyniku tego na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Nieprzytomny 72-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany o szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierujący mercedesem 36-latek był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, droga jest zablokowana.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. „nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu” – a drugi nie upewnił się, że pierwszeństwo przejazdu zostało mu udzielone. Już na kursie karty rowerowej tego uczą, ale Święta Krowa w samochodzie ma przecież pierwszeństwo.
    Pierwszeństwo. To tak często wyśmiewane i wyszydzane na tym forum. To jak to z tym właściwie jest?

Z kraju