690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Piaski – Lublin. Jedno z aut uderzyło w barierę energochłonną

W sobotę rano na trasie Piaski – Lublin doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują utrudnienia w ruchu na jednym pasie w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na drodze S12s na trasie Piaski – Lublin. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Janówek w powiecie świdnickim. Jeden z nich po zderzeniu uderzył jeszcze w barierę energochłonną.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, zablokowany jest prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Lublina. Służba utrzymania drogi S12s zabezpiecza miejsce zdarzenia, ruch zaś odbywa się lewym pasem ruchu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10:30.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. Jasny Gwint !!!

  Jakie: „Pilne”, przecież już ie odjadą, bo już nigdzie im sie nie śpieszy, chyba, że temu poszkodowanemu, lekarza na własne oczy zobaczyć.

 2. najechanie na tył ślepej ameby czy zajechanie pasa też niekumatej ameby ?

 3. Ludzie nie potrafią zabezpieczyć miejsca kolizji. Mają w samochodach trójkąty, zamiast ustawić na jezdni 100m od miejsca kolizji to chodzą wokół samochodów i oglądają co nabroili. Wypadek w niebezpiecznym miejscu, tuż za górką od Piask.

  • Problemem są szkoły nauki jazdy bo nikt sam z siebie nic nie wie(chociaż powinien się nauczyć ale szkoła nauki jazdy powinna sprawdzić czy kursant zna tą wiedzę), nie potrafią nauczyć kursantów jak opuszczać rondo, jak jeździć z godnie z przepisami jak np gdy kończy się strefa ruchu lub jak się w niej poruszamy, ludzie w ogóle nie mają pojęcia o jeździe myślą, że jak mają wlot drogi jednokierunkowej to oni mają pierwszeństwo bo są z prawej strony i kolejny przykład nie znają właśnie jaka odległość powinna być trójkąta to są rażące i przerażające rzeczy, że ludzie jeżdżą a nie mają pojęcia i stwarzają zagrożenie dla siebie i dla innych.

 4. ZnaFcy się wypowiedzieli widzę. A sami rowerem jeżdżą.

 5. Tylko że ten wypadek spowodował pijany razem z bratem jechaliśmy wtedy do Lublina dwoma samochodami zaraz po zderzeniu chcieliśmy się zatrzymać a koleś fordem zacząć uciekać z miejsca wypadku z rozwalonym całym przodem udało nam się go zatrzymać i zablokować kilometr dalej 2 typów pijanych ledwo stało a nikt się nie chciał zatrzymać pomoc ludziom co byli w szoku co się stało cz to normalne

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas