Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Lublin – Piaski. Jedna osoba poszkodowana

W niedzielę rano na drodze ekspresowej S12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Piaski.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na drodze ekspresowej S12 w miejscowości Wierzchowiska Drugie na trasie Lublin – Piaski, pomiędzy węzłem Świdnik a węzłem Piaski Zachód.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Obecnie zablokowany jest pas lewy jezdni w kierunku Chełma, Zamościa, Piask. Policjanci kierują ruch na pas prawy drogi ekspresowej. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 9.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Jak się zderzyć jadąc w tym samym kierunku???

  2. Po co z rana było to wycie syren jak na drodze żadnego ruchu kołowego i pieszego.?????

  3. Pewnie jeden zjeżdżał z lewego na prawy pas,ale ten z tyłu już go zaczął prawym pasem wyprzedzać i tak najłatwiej można się zderzyć jadąc w tym samym kierunku

  4. Się chłopaki ze straży i policji bali , że jak nie włączą sygnałów dźwiękowych to im wjedzie ktoś nagle na środek drogi,albo jakiś łoś ,a tak wszyscy słyszą i nie wyłażą,nawet pijani uciekają daleko od drogi wystraszeni sygnałem dźwiękowym

  5. Rano od 5 do godz.8 trasa na Zamość to jeden sznur busów jadących na giełdę w Mokrym. Jadą jak szaleni nie zważając na żadne ograniczenia. Dziś w Fajsławicach przed fotoradarem korek a 50metrow za już pogoń na złamanie karku.

Z kraju