Zderzenie dwóch aut na ul. Diamentowej. Znak STOP znów nie zadziałał

Dzisiaj wieczorem znów doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Wrotkowskiej w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 19. na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Wrotkowskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki, kierujący volkswagenem starszy mężczyzna, jadąc ul. Diamentową od strony Jana Pawła II, skręcał w lewo w ulicę Wrotkowską.

Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącej ul. Diamentową hondzie, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Jedna osoba, kierujący hondą, została przetransportowana do szpitala.

W miejscu zdarzenia przez ponad godzinę występowały spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany był wjazd w ulicę Wrotkowską od strony ulicy Jana Pawła II a także przejazd ulicą Diamentową od strony ul. Zemborzyckiej.

(fot. lublin112)
2015-02-24 21:40:33

Zobacz również

35 komentarzy

 1. To by na nim tez zrobili STOP i sygnalizację świetlną .

 2. No gdyby był to nic się nie stało

 3. I hate Heater's

  Ten stop jest tam kompletnie niepotrzebny. Skręcając z Krochmalnej w lewo w Krochmalną jeśli jest chwila przerwy w pojazdach nadjeżdżających z góry, to bez stopu przejechałoby więcej samochodów. Drogowcy jak zwykle nadgorliwi. Można było oznakować to tak jak teraz ale znakiem A7 Ustąp pierwszeństwa. Większość kolizji i wypadków miała tam (i wyżej z Wrotkowską) miejsce dlatego, że niektórym wydawało się, że są na rondzie i mają pierwszeństwo opuszczając je. I fakt – sygnalizacja tam zablokuje pół miasta.

 4. Po prostu otworzyć oczy, uważać na znaki i jedzie się płynnie bez żadnej kolizji, są światła wyżej które zatrzymują auta i wtedy bez problemu można spokojnie zjechać z tego krzyżowania, ale jak debilom się spieszy i nie mogą poczekać tych 30s. to mają. a prędkość tu nic nie ma, nawet gdyby jechał 80km/h to policja i tak się o to nie pyta, Na szczęście wkrótce mandaty się podniosą i może wtedy debile będą bardziej uważać i będą zachowywać zdrowy rozsądek Pozdrawiam kierowca:)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika