Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Zamość. Na miejscu pracują policjanci

Na wysokości kościoła w Łopienniku zderzyły się dwa auta. Jeden pas jezdni jest zablokowany. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Piaskami a Krasnymstawem, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na wysokości kościoła. Podróżujące autami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności a przede wszystkim przyczyny kolizji.

Kierowcy poruszający się tą trasą napotkają na niewielkie utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Zamościa.Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Jakszesz tam sie zdeszyć przesz to prosto droga je. Tam wolno jeżdżo bo ugrańiczenie je. Ło Jezu. Straszno tragedja. Ale kościół blisko to musi ni bedzie źle z niemi.

    • Jak widać wszytsko jest możliwe nawet na prostym odcinku. Obywatelka Ukrainy nie zachowała odpowiedniej odległości za poprzedzającym ja autem.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo