Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Duże utrudnienia w ruchu na al. Unii Lubelskiej (zdjęcia)
07:54 20-07-2020 | Autor: redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 7 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z al. Unii Lubelskiej. Jak nam przekazano, zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – peugeot i volkswagen. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota poruszał się al. Unii Lubelskiej w kierunku ul. Zamojskiej, zaś kierujący volkswagenem jechał al. Unii Lubelskiej w stronę ronda przy Gali. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. Po zderzeniu peugeot uderzył jeszcze w słup sygnalizatora. W wyniku zderzenia jedna osoba, pasażerka peugeota, odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala.
Na miejscu pracują policjanci, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem na pasach w kierunku ul. Lubelskiego Lipca ’80. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.
(fot. nadesłane Adam – dziękujemy!)
Cwaniak pierdz…ony! Co On się będzie zatrzymywał i tracił czas na czerwonym! No way!!! Godzinę temu taki sam inteligent na Chełmskich blachach prawie wjechał mi w bok przy dworku Graffa. Po ch…j będzie się ustawiał na właściwym pasie do skrętu w Andersa kiedy można się wciąć na chama! W tym miejscu dzieje się tak każdego dnia. Kiedy policja w końcu zajmie się czymś innym niż pomiary prędkości???
Ale co ma się policja zajmować rondem przy graffa ? To jest proste rondo. Jełopy nie umieją jeździć i tyle.
A tam na skrzyżowaniu z zamojską to jest nagminne.
Janusz w passacie, oni nie rozróżniają kolorów. Ja ze swoim chłopakiem w mojej beemie zawsze powoli.
Na tym skrzyżowaniu to podobnych zdarzeń jest klika razy dziennie. Tylko przytomność umysłu wjeżdżających na czerwonym nie pozwala na więcej stłuczek.
Przytomność umysłu to Ty masz zachwianą, jak wjeżdżający na czerwonym ma przytomny umysł ??? Pomyśl zanim coś napiszesz robi
tutaj są kamery i będzie winowajca wisiał za j