690 680 960

Zderzenie ciężarówki z ciągnikiem rolniczym koszącym trawę. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 (zdjęcia)

Po zderzeniu ciężarówki z ciągnikiem koszącym trawę doszło przed południem na drodze krajowej nr 19. Obecnie występują utrudnienia w ruchu na trasie Międzyrzec Podlaski – Radzyń Podlaski.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Turów w powiecie radzyńskim, na trasie Międzyrzec Podlaski – Radzyń Podlaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki z ciągnikiem rolniczym koszącym trawę w pasie drogowym.

Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Służby ratunkowe informują o jednej osobie poszkodowanej. W rejonie zdarzenia doszło do wycieku oleju hydraulicznego.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

8 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14 – odeślijcie zbędnych tam skąd przyjechali, będzie szybciej

 2. Nasi Kierowcy udowadniają dzisiaj, że są najlepszymi kierowcami w Europie. Albo zderzenie, albo drzewo, albo traktor, albo rów, albo dachowanie. Do tego alkohol, albo zakaz kierowania.

 3. . Służby ratunkowe informują o jednej osobie poszkodowanej. W rejonie zdarzenia doszło do wycieku oleju hydraulicznego – zsikał się ?!

 4. Traktora nie zauważył szoferzyna, pewnie gały były w sraj-fonie lub co gorsza gapił się w krocze.

 5. A w zimie będą kosić śnieg…

 6. Kiedy ktoś się wkoncu przyjzy temu koszeniu lisci przed zimą a jak już przyjdzie zimą i trochę śniegu czy lodu to juz żadnego opiekuna drogi ani się doczekac

 7. Kierofca zafodowy. Jak nie zaje… w stojącego TIRa inne coś na drodze, albo rowerzystę wyprzedza na żyletkę i uda się lub jednak nie. Ręce opadają.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas