690 680 960

Rozbity volkswagen poza drogą, w aucie pasażerowie. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego obywatela Ukrainy (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę w Miączynie pojazd osobowy wypadł z drogi, uderzył w pień ściętego drzewa i zatrzymał się na chodniku. Policjanci ustalili, że golfem kierował 27-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej numer 74 w Miączynie w powiecie zamojskim. Dyżurny otrzymał o nim zgłoszenie kilka minut po godzinie 0:30.

Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem na zakręcie stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Uderzył tam w pień ściętego drzewa kończąc jazdę na chodniku. Kiedy służby ratunkowe przyjechały na miejsce wypadku w golfie byli tylko pasażerowie. 19-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego i 35-latka z powiatu hrubieszowskiego. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Mundurowi ustalili, że za kierownicą volkswagena siedział 27-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna jeszcze tej samej nocy został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. 27-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie promil alkoholu. Co więcej nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci wykonali z jego udziałem badanie retrospektywne, jego wynik pozwoli na ustalenie stężenia alkoholu w organizmie 27-latka w czasie wypadku. Szczegóły obu zdarzeń ustalają policjanci. Wkrótce postępowanie mężczyzny oceni sąd.

(fot. Policja Zamość)

14 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Rozbity volkswagen poza drogą, w aucie pasażerowie. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego obywatela Ukrainy.
  Dzięki Bogu, dzięki Bogu !!!

 2. Dać mu 500+, kanapki, mieszkanie za darmo i jeszcze na dzień 40 zł. Niech zna gościnność Lachiw.

  • To bardzo okazyjna cena jako zapłata dla na narodu, który zdemilitaryzował naszego największego potencjalnego wroga.

   • i który w historii też nas najechał i przez kilka pokoleń okupował

   • Zdemilitaryzował nie naszego wroga tylko nas. Jesteśmy jako kraj goli i weseli. No nie mamy jeszcze menażki i zestawy łyżka-widelec.

 3. Prowadził ostrzał ruskich z terytorium polin?

 4. Prawdziwi Ukraińcy walczą za ojczyznę, Ci w samochodzie to nieudacznicy

 5. Sąd oceni ,że to bohater i tyle w tym temacie.

  • Oczywiście. Niezależne samorządne sądy wydadzą jedyny sprawiedliwy wyrok: nie był pijany tylko zmęczony ofensywą a to że nie wyrobił się na zakręcie to wynik tego że jeszcze myślał że jedzie czołgiem.

 6. A z kim walczył ten młodzieniec na terenie Polski? Czy nie powinien być w kamaszach?

 7. Tylko jest pytanie: co trzeźwi Polacy robili za kółkiem z pijanym Ukraińcem za kierownicą Nazistowskiego samochodu i to na łuku drogi?

 8. Posła Brauna szkaluje się , chce pozbawić immunitetu , zamknąć usta za to że mówi prawdę o ukrainizacji Polski .
  nauczycielka w Rzeszowie po oskarzeniu ukraincow za to ze w czasie wolnym , swoim prywatnym czasie była na demonstracji przeciw napływowi ukraincow do naszej kochanej ojczyzny czeka komisja dyscyplinarna.
  Ludzie obudzcie sie , oni zaczynaja miec wiecej praw niz my i nasi bezdomni , bezrobotni .

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas