Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciężarówki i osobówki na drodze krajowej nr 19. Pojazd ciężarowy wpadł do rowu

W sobotę rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki i pojazdu osobowego. Obecnie w rejonie zderzenia pojazdów zablokowany jest jeden pas ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 8 na drodze krajowej nr 19 w Firleju w powiecie lubartowskim, na trasie Lubartów – Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – ciężarowego oraz osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wyniku zderzenia obu pojazdów, ciężarówka wypadła z jedni i wjechała do przydrożnego rowu. Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu. Nie ma informacji o liczbie osób poszkodowanych.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około trzech godzin, wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

AKTUALIZACJA 09:50

Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca osobowego daewoo wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do kolizji z ciężarowym DAF-em. Na szczęście w zdarzeniu nikt z kierujących nie ucierpiał.

(fot. Policja Lubartów)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo