Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie audi z motocyklem. Pasażerka jednośladu śmigłowcem przetransportowana do szpitala w Lublinie

W poniedziałek przed południem na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na drodze wojewódzkiej nr 835, na trasie pomiędzy Biłgorajem a miejscowością Okrągłe. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z motocyklem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca pojazdu osobowego marki Audi poruszającego się od strony Korczowa w kierunku Biłgoraja, w pewnym momencie rozpoczął manewr wyprzedzania. Po chwili zderzył się z wyprzedzającym go motocyklem.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka jednośladu, która śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala w Lublinie. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest częściowo zablokowany. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. 27-latek kierujący audi był trzeźwy.

(fot. Policja Biłgoraj)

Jeden komentarz

  1. Fundacja pomocy Niedacznikom z BMW

    zaskoczony że motocykl sie pojawił ? trzeba patrzeć w lusterka

Z kraju

Polityka i społeczeństwo