Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie audi z jeleniem. Pojazd rozbity, zwierzę nie przeżyło

Wczoraj wieczorem w miejscowości Ulów doszło do zderzenia auta osobowego z jeleniem. Pojazd został znacznie uszkodzony, zwierzę nie przeżyło konfrontacji z autem.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 20 w miejscowości Ulów w powicie tomaszowskim. Pojazd osobowy marki Audi kierowany przez 37-latka zderzył się tam z jeleniem.

Z relacji kierowcy wynika, że zwierzę niespodziewanie pojawiło się przed pojazdem i nie było szansy na uniknięcie zderzenia. Na szczęście 37-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego nic się nie stało.

W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległ pojazd natomiast zwierzę nie przeżyło.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

6 komentarzy

  1. Leśne zwierzę pojawiło się niespodziewanie w lesie. Wystąpienie wielbłąda czy żyrafy w polskim lesie byłoby niespodziewane, ale nie jelenia.

  2. Franiu, czekamy na Twoją mądrość życiowa o nie zachowaniu ostrożności przez pirata drogowego :). Proponuję złożyć petycję do prezydenta o konieczności budowy PdJ – Przejść dla Jeleni. Obowiązkowa sygnalizacja świetlna, znaki ostrzegawcze i bezwarunkowe pierwszeństwo gdy jeleń znajduje się min. 500 metrów od przejścia. Oczywiście także surowe kary dla bandytów, którzy będą przejeżdżać przez takie przejście samochodem szybciej niż prędkość marszowa elektoratu PIS (marszowa: prędkość rozwijana bez użycia balkonika lub więcej niż 1 laski w ręce wiodącej, z wyłączeniem sytuacji gry w polu widzenia pojawia się wolne miejsca siedzące w ławce kościelnej lub pojedzie komunikacji zbiorowej).

  3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Kierowca powinien się cieszyć, że on sam przeżył. Chociaż… jak go pozwą o nielegalne polowanie, a podciągną to pod kłusownictwo połączone z zabiciem jelonka ze szczególnym okrucieństwem… różnie może być z tym cieszeniem się, że przezył.

  4. Nie chcę być niegrzeczny w stosunku do piszącego tą informację, ale „dobrą tradycją” „polskiego dziennikarstwa”
    w tego typu newsach jest podanie informacji o trzeźwości kierowcy tudzież ofiary, bardzo proszę o uzupełnienie

Wiadomości z info112