Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zdemolował mieszkanie, kopał policjantów. Agresywny 19-latek trafił do aresztu

Wkrótce przed sądem stanie 19-latek, który podczas policyjnej interwencji naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę po godzinie 9 policjanci otrzymali zgłoszenie z terenu gminy Komarówka Podlaska, z które wynikało, że młody mężczyzna niszczy wyposażenie domu, a także jest agresywny w stosunku do swoich bliskich.

Policjanci na miejscu zastali 19-letniego mężczyznę pod wpływem alkoholu, który zdemolował mieszkanie, niszcząc meble oraz ściany pomieszczeń. Młodzieniec był agresywny w stosunku do sowich najbliższych, jak również w stosunku do interweniujących funkcjonariuszy. W trakcie prowadzonych czynności znieważył mundurowych używając wobec nich słów wulgarnych i obelżywych. Mężczyzna kopał również interweniujących policjantów.

Agresywny młodzieniec został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. 19-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem. Naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Doszło do niego, że pińcetka już mu nie przysługuje! I jak tu żyć panie prezesie?

  2. Poziom zbydlęcenia w tym kraju jest przerażający.

  3. Dziwi mnie dlaczego policjanci nie mogą użyć pałek w stosunku do takiego bydlaka… Może jakby po wytrzeźwieniu ocknął się z połamanymi nogami, rękami, żebrami itp to by sobie przypomniał co robił…?

  4. ciekawe czy ojciec był w domu…ale pewnie już od 3-4 lat nie mógł poradzić sobie z gówniarzem…tak się kończy bezstresowe wychowanie…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo