Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zbliża się kolejny Lubelski Bieg Nieustraszonych. Trasa będzie naszpikowana przeszkodami

Trwają zapisy do kolejnej edycji Lubelskiego Biegu Nieustraszonych. Tym razem uczestnicy będą musieli się zmierzyć z przeszkodami zlokalizowanymi na terenie dawnego poligonu na Majdanku.

W niedzielę 30 września odbędzie się 3. edycja Lubelskiego Biegu Nieustraszonych. W nowej odsłonie cyklu przewidziane są dwa dystanse. Pierwszy to bieg Komandosa, czyli 3 kilometrowa trasa naszpikowana przeszkodami. Drugi to bieg Kadeta, czyli wersja wydłużona o dystansie 5 km, przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z biegami przeszkodowymi, oraz ceniących sobie pracę w grupie. Dodatkowym atutem jest pazur militarny.

Tym razem impreza zostanie zorganizowana w nowym miejscu, na terenie dawnego poligonu wojskowego na Majdanku. Dla mundurowych przygotowana będzie oddzielna kategoria.

Lubelski Bieg Nieustraszonych jest częścią cyklu biegowego „Biegnij Lublin” organizowanego we współpracy MOSiR „Bystrzyca” i AZS Lublin. Osiągnięty wynik wpisany zostanie w klasyfikacji generalnej cyklu. Na uczestników tradycyjnie czeka trasa pełna przeszkód, zaś na kibiców atrakcje towarzyszące organizowane m.in. przez polską armię. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, a za ukończenie biegu pamiątkowy medal. Dla najlepszych przewidziano dodatkowe nagrody.

W biegu może wziąć udział każdy chętny. Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do 25 września. Swój udział można zgłaszać przez stronę www.sport-timing.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

(fot. nadesłane)
2018-09-11 21:55:09

2 komentarze

  1. Czy na trasie biegu będą wolontariusze w kominiarkach?

  2. Widze ze w regulaminie jest napisane ze trzeba biec w moro spodniach i kurtkach oraz buty powyzej kostki.A na poprzednim biegu czesc byla w rajtuzach i adidasach .To morze mi ktos w koncu powiedziec jak ma byc.

Z kraju