690 680 960

Zbliża się kolejna edycja Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny

W połowie lutego w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny. Wszyscy chętni uczestnictwem w uroczystej gali, mogą już rezerwować miejsca.

Cykl biznesowy Klubu Sponsora obchodzi swój czwarty jubileusz na rynku lubelskim. Program promocji przedsiębiorców za działania marketingowe, sprzyjający ich współpracy rozpoczął się dokładnie 4 lata temu w Lublinie, a od roku na stale wszedł także do Opola. Tak jak w ubiegłym roku, Giełda Eventów pragnie zaprosić przedsiębiorców, organizatorów wydarzeń, przedstawicieli instytucji samorządowych na IV Galę Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016, podsumowującą aktywność sponsorską firm na rynku lubelskim w ostatnim roku.

Gala w formie ekskluzywnego bankietu odbędzie się w czwartek 16 lutego w Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie. Celem Uroczystości jest wybór najlepszych przedsiębiorstw Lubelszczyzny w zakresie sponsoringu i wspierania innych w 2016 roku. Podstawą nominacji będą głosy zebrane przez cały rok na firmy w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl oraz podejmowane działania przedsiębiorców.

Podczas spotkania podsumujemy działalność Klubu Sponsora oraz Firm Członkowskich w minionym roku. Wyróżnione firmy otrzymają tytuł i statuetki Najlepszych Sponsorów. Nie zabraknie także debiutów nowych firm w społeczności Klubu. – W programie zaplanowano: Panel dyskusyjny z udziałem lubelskich przedsiębiorców: „Społeczna odpowiedzialność biznesu- jakie korzyści i wartości wnosi do firmy?, pokaz biznesowy „Kruk’s Different oraz występ artystyczny kwartetu smyczkowego Anima – wyjaśniają organizatorzy.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Patronat medialny sprawuje portal lublin112.pl.

Rejestracja na wydarzenie: link

(fot. nadesłane)
2017-01-27 20:40:32

5 komentarzy

  1. I w tym roku kolejna świeża studentka mnie nie zgłosiła…

  2. Jak zwykle , stawiam na browary . Dzięki nim jedni są sponsorowani i są sportowcami , a inii jeżdżą na bani i są wypadków sprawcami .

  3. Bardzo przystojny pan na pierwszym planie.

  4. Czytając komentarze zastanawiam się dlaczego nikt nie zorganizuje coś na temat najgorszego pracodawcy oj wydaję mi się że zgłoszeń to było by daardzo dużo

  5. klub sponsora? 😀 W mieście akademickim, z taką ilością studentek i „kulewien” nie jeden na statuetkę zasługuje…

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie