– Stał koło samochodu i machał przyrodzeniem. W Lublinie mężczyzna obnaża się przed kobietami

Kilka informacji na temat mężczyzny, który zaczepiał w dniu dzisiejszym kobiety pokazując im intymne części swojego ciała, przekazały nam nasze czytelniczki. Co więcej, policja również odbierała w tej sprawie zgłoszenia.

Pierwszą informację o mężczyźnie, który zaczepia kobiety i się przed nimi obnaża, otrzymaliśmy w piątek około godziny 7 rano. Na ulicy Glinianej, tuż obok naszej czytelniczki zatrzymał się samochód osobowy. Siedzący za kierownicą mężczyzna zapytał, jak może dojechać do Bramy Krakowskiej. Gdy kobieta podeszła do niego, aby pokazać mu dalszą drogę, ten zaczął się obnażać. Nasza czytelniczka nie wdając się z kierowcą w dalszą dyskusję, poszła dalej w swoim kierunku. Auto zaś po chwili odjechało.

Tego typu przypadków było w dniu dzisiejszym kilka. – Około godziny 8 szłam na przystanek. Na ul. Brzeskiej, tuż obok mnie, zatrzymało się niebieskie renault. Kierowca zaś zapytał, czy wiem jak dojechać do centrum. Gdy zbliżyłam się do samochodu, kierowca wyciągnął przyrodzenie. Dosadnie powiedziałam mu co na jego temat sądzę i odeszłam – tłumaczyła nam Magdalena.

Z kolei na ul. Bursztynowej nasza kolejna czytelniczka idąc chodnikiem zauważyła stojące kawałek dalej auto, a obok mężczyznę. – Początkowo nie zwracałam na niego uwagi, jednak gdy podeszłam bliżej zauważyłam, że zaczyna opuszczać spodnie. Od razu zawróciłam. Na ulicy Grażyny mężczyzna miał zaś stać i machać przyrodzeniem na widok nadchodzących kobiet.

W każdym z tych przypadków ekshibicjonista poruszał się niebieskim renaultem o nr rejestracyjnych LRY…. Mężczyzna był w wieku ok 30 – 40 lat, miał na sobie ciemne ubranie oraz czarną czapkę. Szczególnych znaków nie posiadał. Informacje na temat mężczyzny napływały również do policji. Jednak nie udało się go zatrzymać. Chwilę po obnażeniu się, odjeżdżał on w inne miejsce.

(fot. lublin112)
2017-01-27 19:00:14

Zobacz również

45 komentarzy

  1. Na ul. Grażyny to przychodzi regularnie pod zakład krawiecki, który tam się mieści. Jak policja chce złapać to koromysło to tylko tam.

  2. Moze po drugiej stronie jest swiat rownolegly gdzie nie ma takich ludzi jak tutaj normalni. No ale nic nie wskazuje na to zeby bylo tak optymistycznie. Pozdrowienia dla pana obnażającego się.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska