Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zbierała opłaty od kierowców, którzy przyjechali na Majdanek. Nie miała żadnych dokumentów zezwalających na prowadzenie parkingu

Kto stworzył parking w pobliżu cmentarza na Majdanku? Czy miał do tego stosowne pozwolenie, jak też czy mógł pobierać opłaty od kierowców? Wszystko będzie ustalała teraz lubelska straż miejska.

36 komentarzy

  1. Ja wiem ze wiekszosc chciala by miec miejsce parkingowe przy grobie, bo ciezko z buta pare set metrow zrobic i te nastolatki idace po alejkach cmentarnych za rodzina jak za kare z oczami wlepionymi w telefony

  2. Miła obsługa nq pol mozbycie młody przystojny chłopak mnie obsługiwał w czerwonej kamizelce

  3. Co to za bzdury „więc kierowcy starają się parkować, wszędzie gdzie jest to tylko dozwolone”? Przecież oni parkują wszędzie gdzie się da, zwłaszcza na chodnikach, trawnikach i drogach dla rowerów.

  4. Co do takich niechlubnym procederów to nie mam zdania – wiadomo trzeba to potępiać, a ludzi co tak robią a tak przy okazji to zamiast parkować samochód przy cmentarzu to warto iść piechotą a nie szukać miejsc parkingowych, lepiej od razu zostawić samochód na skupie złomu w białymstoku uniwerstal – na prawdę dobry skup złomu, płacą najwięcej za złom samochodowy, a ich autoszrot to istny magazyn tanich części używanych do samochodów. Nic tylko skup złomu Białystok.