690 680 960

Zawodnicy Lechii Gdańsk trenowali na boisku przy ul. Balladyny

W niedzielę po południu zawodnicy Lechii Gdańsk przeprowadzili trening przed poniedziałkowym meczem z Górnikiem Łęczna. Jutro drużyna z Łęcznej zagra mecz z Lechią Gdańsk na Arenie Lublin. Po pierwszej kolejce spotkań oba zespoły mają taki sam dorobek punktowy oraz bramkowy. Początek meczu w poniedziałek o godzinie 18 na stadionie miejskim w Lublinie.

2016-07-24 23:11:22
(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. Łęczna do Łęcznej a Lublin w Lublinie

  2. Łuszczów do Łuszczowa a Zezulin do Zezulina.

  3. W końcu można zobaczyć ekstraklase w Lublinie a nie tylko jakieś Izolatory Boguchwała. Bardzo się cudze ze Górnik zagra w Lublinie bo na patalachow z Motoru się mogę nie doczekać(życia mi nie starczy). Pewnie za rok czy dwa Lublin wchłonie Górnik i będziemy jak Amico-Lech 🙂

  4. Nie popieram przeniesienia miejsca rozgrywania spotkań Górnika Łęczna do Lublina, ale uważam, że trzeba jednak wspierać piłkarzy, pomimo iż nie popiera się działań i podjętych decyzji.

  5. A ja mam propozycje . Trzeba zmienić nazwę na górnik Lublin, a motor rozwiązać i pogonic tych gwiazdorów w pole rwać maliny bo tylko do tego się nadają.

  6. To miło że jakieś porządne drużyny zagrają na naszym stadionie. He, he…

  7. Istniejąca koalicja rządzącą miastem Lublin zalatwila tania rozrywkę dla cebulakow by mogli zapomnieć o swoich problemach i rozterkach życiowych. Jeśli Górnik chce grać dla swoich kibiców powinien to robić w Łęcznej. Z punktu widzenia lubelskiego kibica można powiedziec że, Górnikowi nie jest potrzebna Arena to Arenie jest potrzebny Górnik oraz rządzącej ekipie która w programie przed wyborczym zapowiadała doprowadzenie Motoru do wyższej ligii. Załatwienie w ten sposób obietnicy przed wyborczej w myślach obecnych włodarzy jest proba zachowania ciągłości władzy a jak wszyscy wiemy że, partie jakie oni reprezentują sięgają powoli dna. Jest jeszcze jedna strona medalu a mianowicie długi oraz rozrzutnosc prowadzenia zespołu przez ludzi odpowiedzialnych za prowadzenie ekonomiczne zespołu. Brak znajomości aktualnych trendów transferowych oraz brak posiadania wiedzy na temat piłkarzy którzy potencjalnie mogliby wzmocnić drużyna i to wcale nie za duże pieniądze a poleganie na pseldomenagerach i branie do drużyny zawodników przez nich poleconych za konkretną prowizję stworzyli zapaść finansową która sprowadza do zubożenia klubu. Slowacki Trecin nie jest wcale bogatszy od Górnika porównując oficjalna wartość zawodników a z powodzenie funkcjonuje na piłkarskiej mapie Europy. Wszystko zależy od działaczy i najważniejszej głowy w klubie prezesa. W tym przypadku prezes Górnika to jeździec bez głowy i jak pokazały ostatnie rozgrywki bez wiedzy sportowej co spowodowalo odpływ pieniędzy z klubu. Pozostaje życzyć sukcesów sportowych Górnikowi oraz by w przyszłości mieli prezesa z prawdziwego zdarzenia. A kibicom emocji i nie zapomnianych przeżyć z gry waszych pupili.

  8. Ciekawe kibice lechi znów w Lublinie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt