690 680 960

Zauważył pożar pojazdu dostawczego, ruszył na pomoc. Ogień udało się szybko opanować (zdjęcia)

Wczoraj w Poniatowej doszło do pożaru pojazdu dostawczego. Dzięki szybkiej reakcji jednego z kierowców przejeżdżających w pobliżu ogień udało się sprawnie opanować.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20 przy ul. Szkolnej w Poniatowej w powiecie opolskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu dostawczego. Przed przybyciem na miejsce straży pożarnej, na pomoc ruszył jeden z kierowców, który zauważył palące się auto.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków. W ciągu kilku minut zagrożenie pożarowe zostało opanowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w wyniku zwarcia w instalacji elektrycznej pojazdu.

Szybka reakcja świadka, którym okazało się strażak jednej z OSP, przyczyniła się do opanowania pożaru w jego wstępnej fazie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa szacowanie strat.

(fot. OSP Poniatowa Miasto)

5 komentarzy

 1. Widzicie ??? Ruszył na pomoc, a nie korzystał z koła ratunkowego: telefon do przyjaciela, tracąc cenny czas na opisanie konsultantowi co, gdzie, kiedy i kto zgłasza.

 2. Cieee chorobaaaa !!!

  Ruszył na pomoc przed przybyciem na miejsce straży pożarnej, bezpowrotnie zaprzepaszczając możliwość wykazania przydatności w akcji wlanym druhom !!!

 3. … no proszę … do pożaru auta wystarczy 2 ! ( dwa ) wozy straży … a do oberwanego zderzaka lub szrota w rowie przyjeżdza 5 ! ( pięć ) wozów bojowych … można ?

  • Wieś Sław (z okolicy)

   Dziwisz sie ? Przecież nie od dziś wiadomo, ze za samo siedzenie w remizie, kasy się nie dostaje. Trzeba wykazać chociażby chęć udowodnienia przydatności do akcji.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin