Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów i odjechał. Nie chciał dmuchać w alkomat

Wczoraj na drodze krajowej nr 12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierujący jednym z nich odjechał z miejsca zdarzenia nie interesując się losem poszkodowanego mężczyzny.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 9 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Marynin w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Mazda 40-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Skoda, którym kierował 44-latek z powiatu janowskiego.

Następnie 40-latek nie interesując się losem poszkodowanego odjechał z miejsca zdarzenia. Swoją jazdę zakończył po kilku kilometrach w przydrożnym rowie. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych.

Zabezpieczono od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie, gdyż odmówił poddania się badaniu staniu trzeźwości. Kierujący skodą jechał sam, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

7 komentarzy

 1. Nie mogę się już w tym połapać. Ten dzwon jest skutkiem których przepisów. Nowych czy starych? Czy też waloryzacji taryfikatora? Co tacy wszyscy mało rozmowni w zdarzeniu bez udziału pieszych czy rowerzystów?

  • Ten dzwon jest – w pewnym stopniu – skutkiem braku przepisu o natychmiastowym, bezwzględnym zamykaniu pijaczków przyłapanych na kierowaniu pojazdami.

  • Franiu nie prowokuj ludzi. Dwa dni temu jechałem przez Dąbrowicę ok.19.00-ej i miałem okazję spotkać kretyna na rowerze. Na śliskiej drodze zjechał mi specjalnie na mój pas i nie reagował na moje sygnały. Jechał tak przez ok 10m i zjechał w ostatniej chwili doskonale się bawiąc /pomachał mi chociaż nie jest moim znajomym- miło z jego strony/. Czy to wina nowego taryfikatora mk? Czy to wina jest kretyna?

 2. Janina Łatka - Zdziurkom

  Nie chciał dmuchać w alkomat, bo w jego grupie społecznej, klauzula sumienia mu nie pozwala

 3. Zamknąć. Auto zezłomować.

  • Auto zezłomować, ale nie zamykać, bo po co utrzymywać pasożyta.
   Zamiast tego wysoki mandat.

   Zabrać można z art 44 paragraf 2 kk.

 4. Że wsi to pewnie nie musi ,prowincja to inny świat.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo