Zatrzymanie pijanej kierującej w oku kamery monitoringu. 56-latka miała prawie 2 promile (wideo)

Wczoraj dzięki obywatelskiej postawie została zatrzymana pijana kierująca. 56-latka z Łukowa miała w organizmie prawie 2 promile, mówiła policjantom, że „nic takie się nie stało”.

Wczoraj policjanci z Łukowa otrzymali informację o zatrzymaniu na jednej z ulic Łukowa nietrzeźwej kierującej. Mundurowi na miejscu zastali 27-latka oraz kobietę kierującą citroenem. Mężczyzna przekazał, że kierująca citroenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie dość że jechała bez świateł, to omal nie uderzyła w jego jadący z przeciwka samochód.

W tej sytuacji musiał zjeżdżać z jezdni, by uniknąć zderzenia z citroenem. Domyślając się, że jadąca wężykiem kobieta może być pod działaniem alkoholu, zawrócił i pojechał za jadącą w kierunku centrum miasta osobówką. W rejonie skrzyżowania kobieta zatrzymała się, wówczas 27-latek dobiegł do auta i wyłączając silnik, zabrał kluczyki ze stacyjki pojazdu kobiety.

Jak się okazało 56-latka była nietrzeźwa. Łukowianka miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta nie zdawała sobie sprawy ze swego postępowania, miała pretensje do 27-latka i do policjantów. Twierdziła, że „nic takiego się nie stało”, a nawet proponowała, by policjanci odwieźli ją do domu.

Auto 56-latki odholowano na parking strzeżony, kobieta już straciła prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi jej co najmniej trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. wideo Policja Łuków)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Na glebę trzeba było ścierwo rzucić…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku