Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

80-latek zatrzymał się, aby podwieźć sąsiadkę. Potrącił żonę

Wczoraj w miejscowości Adamówka 80-latek potrącił fiatem swoją żonę. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 13 w miejscowości Adamówka w gminie Żółkiewka w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszej.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 80-letni kierowca pojazdu marki Fiat Seicento jechał ze swoją żoną w kierunku miejscowości Adamówka. W pewnym momencie, dojeżdżając do skrzyżowania, zauważył idąca poboczem sąsiadkę. Zaproponował jej, że ją podwiezie.

– Mężczyzna zatrzymał pojazd i aby znajoma mogła wsiąść, jego żona zmuszona była z niego wyjść, gdyż jest to samochód trzydrzwiowy. Gdy kobieta wysiadła z auta, stanęła za jego tyłem. W tym samym momencie kierujący fiatem zauważył, że z jego prawej strony, drogą z pierwszeństwem jedzie bus, który sygnalizuje zamiar skrętu w lewo. Gdy sąsiadka wsiadła do pojazdu mężczyzna włączył wsteczny bieg i zaczął cofać by zrobić miejsce skręcającemu. Nieszczęśliwie najechał na stojącą za pojazdem żonę – relacjonuje zdarzenie podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

2017-11-23 18:23:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

  1. sąsiadka lepiej gotuje ?

  2. Geriatryczne jaja …. jak berety ?

  3. Najwidoczniej żona stała na przeszkodzie. Nieźle to zaplanowali…..

  4. „Jeszcze tylko pozbędziemy się mojej starej i możemy jechać…” 😉

  5. He he … dobre !!! Dawno sie tak nie usmialam !!!

  6. normalnie jak scenariusz komedii

  7. żona twierdzi, że zrobiłbym tak samo…

Z kraju