Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zatankował za kilkaset złotych i odjechał bez płacenia. Szukają go policjanci

Puławscy policjanci poszukują mężczyzny, który zatankował paliwo do kanistrów i odjechał bez płacenia. Mundurowi opublikowali zdjęcia z monitoringu stacji paliw.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia tego roku na stacji paliw w Górze Puławskiej w powiecie puławskim. Na stację przyjechał mężczyzna, który zatankował olej napędowy do kanistrów. Następnie nie zapłacił za paliwo o wartości ponad 900 zł i odjechał.

Wcześniej wszedł na stację żeby upewnić się, że może w ten sposób zatankować i to wtedy nagrała go kamera monitoringu. Mężczyzna najprawdopodobniej odjechał ze stacji fordem mondeo koloru srebrnego.

Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach pod nr tel. (81) 889-02-90 lub (081) 889-02-54.

(fot. pixabay.com, Policja Puławy)

6 komentarzy

  1. Przystojny 🙂

  2. Tu jest śmieszniejsze jak się wpisze w internecie „Spektakularna kradzież paliwa Wideo”

  3. bapewnie się zamyślił, jak pewien sędzia. sądził, że zapłacił, wyszedł i odjechał. widać, że chciał zapłacić, nawet do sklepu wszedł…
    a tak na poważnie, to co trzeba mieć w głowie! nie dość, że kradzież mu nie przeszkadza, to jeszcze tak mało i pod okiem kamer. jak kraść to miliony z VATu!!!

  4. Rocznie w Polsce dochodzi do około 100.000 kradzieży paliwa ze stacji paliw. Nie wiem ile spośród tych kradzieży jest dokonywanych przy pomocy rowerów (oczywiście bez tablic), ale cała reszta jest dokonywana za pomocą samochodów z „lewymi” blachami.
    Taka ciekawostka dla zwolenników obowiązkowych tablic dla rowerów.

  5. Ale slaba jakosc kamer.

  6. To jest roztargnienie,a nie kradzież.