Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął za kierownicą opla, po chwili pojazd przewrócił się na bok (zdjęcia)

Minionej nocy na drodze ekspresowej na trasie Lublin – Piaski doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca opla zasnął za kierownicą, a jego pojazd zahaczył o jadącego tuż obok peugeota, a następnie przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Krępiec w powiecie świdnickim. Na drodze ekspresowej S12/17 zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem młody mężczyzna poruszał się w kierunku Piask. W pewnym momencie zasnął za kierownicą, a pozbawione kontroli auto zaczepiło o jadącego tuż obok peugeota. Następnie opel przewrócił się na bok.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę opla przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Gondol Jerzy Znadwisły

    Kierowcę opla przetransportowano do szpitala, a tam policjanci wraz z lekarzami być może ustalą szczegółowo przyczynę nagłego zaśnięcia, pożal się Boże, kierowcy.

  2. Coraz więcej niewyspanych. Aaa, bo noce bardzo krótkie.

  3. Utrudnienia były ponad 4 godziny. Opla wciągali na lawetę po godzinie 5 rano. Kierowca opla był w szpitalu ale wrócił na miejsce kolizji po godzinie 4. Pierwsi byli strażacy, a policja ostatnia. Jak zwykle.

  4. Utrudnienie były prawie do 5:00. Dużo dłużej niż 2 godziny

Dodaj komentarz

Z kraju