690 680 960

Zasnął z papierosem. Spłonął we własnym łóżku

W piątek w naszym regionie doszło do kolejnego tragicznego w skutkach pożaru. Tym razem pod Chełmem.

Służby ratunkowe o pożarze jednego z parterowych domów w miejscowości Pobołowice-Kolonia w gminie Żmudź w powiecie chełmskim, zostały powiadomione w piątek około godziny 11. Na miejsce skierowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Po przyjeździe na miejsce ratowników, okazało się, że w jednym z pomieszczeń pali się drewniana podłoga. Zagrożenie zostało szybko opanowane a ogień ugaszony. W jednorodzinnym domu znajdowały się dwie osoby. Jedną z nich z poparzeniami przetransportowano do szpitala w Chełmie.

Niestety drugiej nie udało się uratować. Gospodarz w wieku około 65 lat zmarł we własnym łóżku. Jak ustalili ratownicy, pożar powstał w wyniku zaprószenia ognia. Zasnął on z zapalonym papierosem, którego żar spowodował pojawienie się ognia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-11-28 23:44:52

6 komentarzy

 1. Selekcja naturalna… żadna tragedia.

  • znasz szegóły tego wypadku… a jak Twój ojciec po cukrzyczy np. doświadczy podobnej sytuacji, Ty będziesz następny, ale chyba tak to działa jak napisałeś…

   • To, że mój ojciec może być następnym zjaranym od fajurki jest niemożliwe z kilku powodów: nie ma pasji palenia, nie choruje na cukrzycę, jednak selekcji naturalnej podlega jak każdy. Ty też.

    • Akurat przedmówco się z Tobą zgadzam więc nie będę krzyczał ale podszyłeś się pod mój nick 🙂 Dopowiem do tematu tyle że jak ktoś jest cukrzykiem i dalej pali to pogratulować. MYSEK – Powiedz to samo choremu na epilepsję co siądzie za kierownicę samochodu i zacznie nim rzucać podczas jazdy… przecież to wynik choroby a nie jego wina… ja pierdzielę ludzie co za czasy żeby zaniedbania i głupotę tłumaczyć za wszelką cenę a nie szukać winy w samym zainteresowanym

 2. Palenie zabija.

 3. Panie, jaraj nad Jego duszą.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska