Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zasłabł za kierownicą skody, doszło do zderzenia z volvo. Dostał mandat za spowodowanie kolizji (zdjęcia)

Znane są szczegóły dzisiejszego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 17 w Ignasinie. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Początkowo była informacja o dwóch osobach rannych, ale ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12.00 w miejscowości Ignasin. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej numer 17. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

– Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu 63–letni kierujący osobową skodą, poruszający się w kierunku Lublina, chwilowo zasłabł za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z poruszającym się prawidłowo kierującym osobowym volvo. Jak wykazało badanie alkomatem, obaj kierowcy byli trzeźwi. Mężczyźni jechali sami. Na szczęście żaden z nich nie ucierpiał w tym zdarzeniu – poinformowała starszy sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej Policji.

63-latek został ukarany wysokim mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo przez godzinę.

– Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze, tym bardziej, że obecne warunki atmosferyczne oraz padający deszcz nie sprzyjają kierowcom – dodaje starszy sierżant Anna Chuszcza.

13 komentarzy

 1. Brawo mielicja … na was zawsze karwasz tfasz można liczyć… by was ho0oj !!

  • O co chodzi januszu internetowy? W koreczku przyszło postać? Czasem trzeba.

 2. Chłopina zasłabł ale skoro żyje to mu mandat…! Wy [***] !!

 3. Ooo, tylko mandat… Poczekajmy, aż zasłabnie za kółkiem w mieście i skręci na chodnik!
  Zdrowi ludzie nie tracą przytomności bez ostrzeżenia i zdążyliby gdzieś zjechać, a chorzy niech będą pasażerami.

  • Wtedy będzie lament, że stała się tragedia i gadanie, że żyjemy w państwie z kartonu, bo nikt (policja, sąd, lekarz) temu nie zapobiegli.

 4. Psy jak zwykle szczekają nie na to drzewo co powinny. Człowiek zasłabł, doszło do wypadku i klusony jak zwykle zwietrzyły łatwy pieniądz pisząc kwit na spowodowane zagrożenia w ruchu drogowym. A co miał chłop zrobić żeby unikać kolizji? Odzasłabnąć na zawołanie? Wszystkie żarty o braku mózgu u milicjantów za PRL nadal są w mocy….

  • Chłop nie powinien brać się za kierowanie pojazdem (tym bardziej samochodem) jeżeli warunki zdrowotne mu na to nie pozwalają. Zdrowi ludzie nie ulegają zasłabnięciom. Jak ktoś „robi zasłabnięcie” – to nie nadaje się do kierowania.
   Policjanci powinni zabrać PJ, skierować na badania i zabronić dalszego kierowania.

   • Franio@
    Matka wie że jesteś pustakiem? Gdzie ty się taki pusty uchowałeś💪🤦
    Jak ktoś dostanie zawału za kierownicą też taki pusty komentarz napiszesz🤦. Bo przecież człowiek się rodzi i ma już wytatułowany na sobie życiorys i wie co mu się przydarzy po drodze. Ale głąb z Ciebie

 5. Apeli o ostrożność niby nigdy za wiele, ale co ma piernik do wiatraka, skoro sprawca kolizji rzekomo zasłabł za kierownicą. Co mu z rozwagi i ostrożności, jeśli traci przytomność??

  • Byłeś kiedyś świadkiem, lub chociaż słyszałeś, żeby zdrowej osobie, która dobrze się czuje, odcięło nagle prąd w pół sekundy?
   Albo jest przewlekle chory i nie powinien jeździć, albo bagatelizuje swój zły stan i wsiada mimo to za kółko – przez co stwarza jeszcze większe zagrożenie i tym bardziej nie powinien jeździć.

   • Tak znam taką osobę i żeby było zabawniej ta młoda osoba jest lekarzem. W czasie prowadzenia auta ją „odcięło” ale zdążyła zatrzymac samochód. Ludziom wydaje się że są nie zniszczslni tylko inni ,”są słabi” A ja uważam że pomimo wielkiego postępu w medycynie, diagnostyka i profilaktyka badań jest ciągle u nas slaba. W ubiegłym tygodniu facet rzed 60, dwie godziny po spacerze „odlecial” A czół się dobrze i był zdrowy, lekarz nie byl w stNie nic z nim ztobic. Podpisałeś się jako kropka i bardzo trafnie, bo nikt teraz nie wie kiedy zostanie po nim „kropka”

 6. Znałem kiedyś chłopaka który zasłabł pierwszy raz za kierownicą i na parkingu spowodował niegroźną stłuczkę. Policja przyjechała, dostał mandat i po sprawie. Ale u niego to był pierwszy objaw choroby a dziś już go nie ma wśród nas. Czy słusznie dostał mandat? Spoczywaj w pokoju.

 7. === Romano ===

  Wypowiadają się same lekarzyny i mechaniory i inne ormo. Głupio, że przyjął ten mandat, bo teraz będzie płacił z własnego Oc, po prostu dał się wrobić przez leniwych, milicMajstrów w kabałę.

  Polacy rządzą, a nie władza.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport