Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zasadzone wrzosy nie przetrwały doby (zdjęcia)

Świeżo zasadzone wrzosy na chełmskim deptaku nie przetrwały nawet doby. O tej bulwersującej sprawie powiadomił prezydent Chełma Jakub Banaszek.

Od ubiegłego miesiąca trwa sezon na wrzosy. Rośliny te czarują swoją urodą i zachwycają różnymi kolorami. Wrzesień to z kolei czas, kiedy wyglądają one najpiękniej. Dlatego też obecnie chyba większość marketów ma je w swojej ofercie i cieszą się one sporym zainteresowaniem klientów.

Jednak wrzosy trafiają nie tylko do prywatnych przydomowych ogródków. Również w wielu miastach i gminach są one sadzone na rabatach, aby cieszyły oko mieszkańców. Tak też było w Chełmie. W piątek pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zamontowali na miejskim deptaku odświeżone ławki. W zlokalizowanych przy nich donicach zasadzono właśnie te jesienne rośliny.

Od razu zachwyciły one mieszkańców, jednak jak wyjaśnia prezydent Chełma Jakub Banaszek, nie na tego typu zainteresowanie miasto liczyło. Wrzosy nie przetrwały bowiem nawet doby. W nocy został skradzione.

– Tak po ludzku to przykre, po gospodarsku wkurzające, a ja jeszcze bardziej oczekuje na monitoring. Szczęśliwemu posiadaczowi/posiadaczce wrzosów nie życzę źle, na refleksje także nie liczę, ale na jakiś mały pstryczek w nos od losu już tak – napisał w mediach społecznościowych Jakub Banaszek.

Zasadzone wrzosy nie przetrwały doby (zdjęcia)

fot. Prezydent Chełma

 

Zasadzone wrzosy nie przetrwały doby (zdjęcia)

fot. Prezydent Chełma

25 komentarzy

 1. miejscowe prymitywy pisowskie żyjące w takim dobrobycie który zafundował panujący rządt to zrobiły,

 2. W Kakakasku tak kradną! Bójcie się Boga!

 3. Szukać u lewackich szumowin

 4. No cóż… Chamskie Miasto to i zachowanie adekwatne.

 5. Totalna żenada. Dobrze, że trawnika nie zrolowali i nie wywieźli. To pewnie ten typ człowieka, co w marketach kradnie darmowy papier w toaletach.

 6. Ale plebsy!!

 7. Naznaczony Bałutami

  Jakim dziadem trzeba być

 8. Patrzę i płaczę

  Teraz takie czasy , że wszystko się przyda
  Tylko patrzeć jak za bułkę w sklepie gardło poderżnął. Ostatnio widziałem w sklepie małżeństwo po 80-tce o kulach. Niesamowity widok jaka miłość z nich biła. Kupili 5 cm pasztetowej w kiszce na bułki już nie starczyło. Innym razem parę +/- 20 lat ona w zaawansowanej ciąży najtańszy pasztet dwie bułki i żółte liczyli czy im starczy jeszcze na zupke chińską starczyło dwa gr w portfelu zostało. O żesz k…a mać. Modlę się za to dziecko aby zdrowe na świat przyszło. Takie czasy mamy . Pozdrawiam wszystkich

  • Kretyn do kwadratu emeryci i renciści są bogatsi od ciebie

   • Dokładnie tak, znałam takich co odeszli w totalnej biedzie. Gazety w majtkach bo na wkłady urologiczne kasy nie było. A potem spadkobiercy się dziwili bo tyle kasy było na koncie. I na cholere takie dziadowanie??

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport