Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych. Mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego został zatrzymany (wideo)

Trzebińscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu hrubieszowskiego, który zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych. W porę zareagowała matka dziewczynki i o wszystkim powiadomiła mundurowych.

W ostatni dzień lutego mieszkanka Trzebini w powiecie chrzanowskim w woj. małopolskim zaalarmowała miejscowych policjantów, że na komunikator internetowy jej 12-letniej córki odezwał się nieznajomy mężczyzna.

Rozmówca wiedząc o jej wieku, zaproponował dziewczynce nawiązanie relacji seksualnych. Matka, podając się za córkę, przystała na propozycję nieznajomego dotyczącą spotkania, do którego miało dojść 1 marca br. około godz. 13:00. w miejscu zamieszkania małoletniej.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy urządzili zasadzkę i zatrzymali mężczyznę bezpośrednio przed drzwiami mieszkania zgłaszającej oraz jej małoletniej córki. Zatrzymanym okazał się 33-latek z powiatu hrubieszowskiego.

Policjanci doprowadzili 33-latka do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie, gdzie usłyszał dwa zarzuty: nawiązania kontaktu z osobą poniżej 15 roku życia za pośrednictwem systemu teleinformatycznego z propozycją obcowania płciowego oraz usiłowania obcowania płciowego z osobą małoletnią, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(fot. wideo KPP Chrzanów)

21 komentarzy

 1. A tam pedofil od razu gadacie. Kościół życzliwym milczeniem przygląda się takim przypadkom.

 2. 12 latka na seks portalach społecznościowych……..? Co tam robiła? ***? Jaki straszny jest ten świat Sebixów i Karyn!!!! Jakie upodlenie ludzkości i człowieczeństwa. To wszystko zasługa ***

  • Czytaj ze zrozumieniem. Komunikator internetowy to np. messenger, który ma każdy 12-latek, a potrzebny jest np. po to żeby w tych parszywych czasach dzieci mogły pogadać z kolegami z klasy, żeby nie wpadać w osamotnienie i stany depresyjne. Dobrze, że mama była czujna.

   • myśl mamusiu, a nie klepiesz 3po3. messenger to usługa facebook’a. Facebook uzależnia jej wykorzystanie od akceptacji regulaminu facebook’a. Regulamin facebook’a jasno określa minimum wiekowe użytkownika.

    • Niedoszły tatuśku zaprzeczaj dalej faktom – tak jak pisałam – każdy 12 latek korzysta z messengera. Jeśli kiedyś uda Ci się zostać ojcem – Twój Sebuś też bez Twojej wiedzy będzie korzystał z takich komunikatorów. Teraz kwestia tego czy mu zabronisz i będzie korzystał za Twoimi plecami, czy będziesz miał świadomość że to robi i będziesz miał nad tym kontrolę, bo będzie Ci ufał i mówił otwarcie.

 3. Więcej lgbt to będzie lepiej.

 4. Szkoda że za inne oszustwa i faktycznie dokonane czyny nie grożą takie wysoki kary niż tu za sam zamiar …chory kraj z równie chorym prawem .Nie żebym był za zaczepianiem dzieci i namawianiem do seksu ale niech każdy odpowie sobie na pytanie czy takie prawo jest normalne ? Oszust np
  Siedzi w wynajętym od nas mieszkaniu nie płaci i co mu grozi ? Nic zupełnie nic sąd jest bezradny ..to samo pseudokomornicy zajmujący co chcą i komu chcą całkowicie bezprawnie ..tym jakoś nic nie grozi za swoje bezprawne czyny ..za to za jakieś bzdury i zamiary można człowieka skazać ….gdzie my żyjemy ? To jest chore

 5. Sprzedam Wapno

  zacznijmy od tego żeby założyć dziecku konto g-mail powinno mieć skończone 16 lat…

  a tego typa jaki i innych pedofili tępić ze społeczeństwa…

 6. Stara baba wrobila chłopa w dobra intrygę. Udawała malolate…. Ręce opadają. Patologia