690 680 960

Zapomniał, że wozi marihuanę w samochodzie

29-latek odpowie za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wpadł z marihuaną w trakcie policyjnej kontroli. Mieszkaniec gminy Biała Podlaska twierdził, że dobrowolnie nie oddał jej mundurowym, gdyż…zapomniał, że wozi ją w samochodzie.

Kryminalni z Janowa Podlaskiego ustalili, że 29-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska posiada środki odurzające. Mężczyzna przebywać miał na terenie gminy Leśna Podlaska. Funkcjonariusze potwierdzili swoje ustalenia. W chwili zatrzymania 29-latek przebywał w zaparkowanym samochodzie.

– W trakcie rozmowy z policjantami zaprzeczył by posiadał narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili je jednak we wnętrzu auta. Wówczas 29-latek przyznał, że nie oddał ich dobrowolnie, gdyż…po prostu zapomniał, że wozi je w samochodzie. Policjanci zabezpieczyli marihuanę. Wystarczyłaby ona do sporządzenia ponad 40 porcji dealerskich tych narkotyków – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyznę doprowadzono do komisariatu. O dalszym losie 29-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tej sprawy.

5 komentarzy

  1. Kolejny groźny kryminalista zatrzymany. Można wieczorem opić sukces bezpieczną opodatkowaną gorzałką która nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła.

  2. Na jakiej podstawie obliczana jest owa porcja dealerska? W kilogramach, tonach czy w metrach szesciennych?

    • Nie podają w gramach bo nie byłoby się czym chwalić. Według nich ćwiartka (0,25g) to porcja dilerska, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy dilerom chciałoby się aż tak rozdrabniać.

  3. Ale taka jest prawda jak masz to zapominasz niektórych „porcji” że je masz i znajdujesz np po kilku latach czy po roku albo przypadkiem przy okazji jakiś porządków 😀

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas