Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zamknięta zostanie trasa Lublin – Włodawa w Wesołówce. Wyznaczono objazdy

Od najbliższego piątku nie będzie przejazdu drogą krajową nr 82 Lublin – Włodawa w Wesołówce. Wykonywana tam będzie wymiana przepustu pod jezdnią. Objazdy potrwają do połowy czerwca.

W piątek 28 maja rozpoczną się prace związane z remontem przepustu pod drogą krajową nr 82 Lublin – Włodawa w miejscowości Wesołówka w powiecie łęczyńskim. Chodzi dokładnie o odcinek trasy pomiędzy Łęczną a miejscowością Głębokie. Zakres prac wymaga całkowitego wyłączenia drogi z ruchu pojazdów.

W związku z tym obowiązywać będą objazdy. Dla samochodów osobowych oraz dostawczych i ciężarowych poniżej 7 ton objazd wyznaczono drogami powiatowymi przez Puchaczów, Stefanów i Albertów.

Znacznie dłuższą trasę będą musieli pokonać kierowcy pojazdów ciężarowych o masie całkowitej powyżej 7 ton. Wiedzie ona z Łęcznej drogą wojewódzką nr 838 przez Ciechanki Łęczyńskie, Zakrzów, Milejów, Łysołaje do miejscowości Biskupice, następnie drogą krajową nr 12 do Dorohuczy, po czym drogą wojewódzką nr 829 przez Chojeniec Kolonia, Wola Korybutowa, Barki do miejscowości Głębokie.

Zamknięta zostanie trasa Lublin – Włodawa w Wesołówce. Wyznaczono objazdy

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. W tagu zamiast dk89 powinno być dk82.

  2. ta zgraja tymi patelniami tłucze się do północy, masakra, czy na was nie ma godzin pracy