Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakręcie: Nie żyje mężczyzna potrącony przez samochód

Dzisiaj wieczorem pod Krasnymstawem samochód osobowy potracił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18. w miejscowości Zakręcie obok Krasnegostawu. Samochód osobowy daewoo potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować mu życia. Zmarł on w wyniku doznanych obrażeń.

Funkcjonariusze krasnostawskiej drogówki ustalają teraz dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Przez ponad dwie godziny ruch krajową 17 był utrudniony.


Większy widok mapy

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-10-28 23:29:35

8 komentarzy

 1. Chwila nieuwagi i tragedia gotowa. 🙁

 2. Ojej, bardzo współczuję i rodzinie i kierowcy.Ludzie, zakładajcie te kamizelki!! Po zmroku o tej porze roku na prawdę Was nie widać! A w ostatniej chwili nie ma mowy o wyhamowaniu!!

 3. Marysia - nie zawsze dziewica

  Nie wiem jak dokładnie było w tym przypadku, ale ilekroć czytam o podobnych zdarzeniach typu: zmrok, ciemność, zadupie, gdzie samochód jedzie raz na godzinę, to najpierw myślę dlaczego poszkodowany koniecznie upierał się przejść przed, a nie, za samochodem.
  Ile on, qurwa, zaoszczędzi tego czasu, 10 -15 sekund?
  A nawet jakby na to oczekiwanie na przejście stracił i całą minutę – żyłby dłużej.
  Po za tym nie brońcie się tak przed tymi odblaskami, a jeśli nie odblask, bo kicha czy kwas, to nieś jeden z drugim zapalony znicz. Przynajmniej będzie Cię widać.

 4. To są bezmózgowcy… nie szanują swojego życia….. ale cóż a może egoiści bo nie myślą o rodzinie, o problemach , które będą , że dzieci nie będą miały ojca/matki…., ze może nie wystarczy pieniędzy od pierwszego do pierwszego…..

 5. Wlaśnie dla tego że w niektorych miejscowościach samochody jadą raz na godzinę,ludzie chodzą jak po wlasnych podwórkach.Nawet szybciej,bo na własnym podwórku błoto.

  • No akurat tam to samochody jeżdżą zdecydowanie częściej niż raz na godzinę. To jest bardzo ruchliwa trasa i bardzo wypadkowa

 6. Znowu kamizelki zawiodły i są ofiary.