690 680 960

Zakończyły się utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19, po tragicznym wypadku z udziałem pieszego (zdjęcia)

We wtorek po południu zakończyły się utrudnienia w ruchu w Paszkach Małych, w miejscu tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Za pomocą dźwigu udało się wyciągnąć cysternę z gazem z rowu i postawić ją na kołach.

Jak już informowaliśmy, wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Paszki Małe w powiecie radzyńskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku potrącenia przez pojazd ciężarowy śmierć na miejscu poniósł pieszy.

Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia prowadzone był policyjne czynności pod nadzorem prokuratora. Do godzin popołudniowych we wtorek na odcinku drogi krajowej nr 19, pomiędzy Kockiem a Radzyniem Podlaskim, wstępowały utrudnienia w ruchu. Na czas stawiania cysterny z gazem na koła, ruch pojazdów został całkowicie wstrzymany.

W działaniach brała udział strażacka specjalistyczna grupa chemiczno-ekologiczna z Białej Podlaskiej. Na miejsce zdarzenia przybył st. bryg. Tomasz Podkański Z-ca LKW PSP wraz z grupą operacyjną. Pojazd udało się wyciągnąć z rowu za pomocą dźwigu, nie powodując rozszczelnienia cysterny. Obecnie ruch na krajowej 19 odbywa się bez utrudnień.

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

7 komentarzy

  1. Ci, co wprowadzili, że pieszy ma pierwszeństwo na drodze, mają krew na rękach. Ludzie, czas wyjść na ulice, z powodu cen prądu, węglaoraz inflacji. Dlaczego tylko z powodu nietolerancji dla lgbt lub aborcji wychodziny?
    Obecny taryfikator i masakra kierowców, spowoduje, że zabraknie wszystkiego w sklepach, bo nikt nie będzie ryzykował swoich pieniędzy…

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…