690 680 960

Zagrają by pomóc chorej Zuzi. Zbliża się Piłkarski Turniej Charytatywny

Amatorskie drużyny piłkarskie zagrają w turnieju, którego celem jest wsparcie leczenia 9-letniej dziewczynki. Wciąż można zgłosić swoją drużynę.

Za tydzień w sobotę 7 listopada w Lublinie, odbędzie się Piłkarski Turniej Charytatywny KICK2HELP. Jego celem jest wsparcie Funduszu Rehabilitacyjnego Zuzanny Krzesiak. Będzie to już druga edycja zawodów, tym razem amatorskie drużyny piłkarskie zagrają w hali sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zapowiada się wiele emocji jak też okazji do kibicowania. Swój udział w turnieju potwierdziły już m.in. Reprezentacja Lubelskich Kucharzy, drużyna złożona m.in. z lubelskich fizjoterapeutów „Medycy” czy też fani londyńskiej drużyny West Ham United.

Organizatorzy cały dochód przeznaczą na leczenie chorej 9-latki. – Podobnie jak przy pierwszej edycji, która odbyła się w lipcu na boisku bocznym Arena Lublin, dochód z turnieju i towarzyszącej mu Zbiórki Publicznej przeznaczony będzie na Fundusz Rehabilitacyjny Zuzanny Krzesiak. Dziewięcioletnia dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem i do tej pory nie miała możliwości chodzić sama. W związku ze złożonością i wielosegmentowością schorzenia wsparcie potrzebne dla dziecka jest bardzo rozległe – wyjaśniają organizatorzy.

Głównym celem jest wysłanie Zuzi na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny do ośrodka Hipomedical 2 w Zabajce, a także opłacenie indywidualnych sesji z rehabilitantem w miejscu zamieszkania oraz zakup specjalistycznego sprzętu.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania swoich drużyn, składających się przynajmniej z 10 zawodników (maksymalnie 12). Koszt uczestnictwa od osoby to zaledwie 30 zł. Dla zwycięskich drużyn oraz najlepszego strzelca zostały ufundowane puchary okolicznościowe.


Portal lublin112.pl jest medialnym partnerem imprezy.

(fot. materiały organizatora)
2015-10-29 19:36:02

2 komentarze

  1. do kiedy mozna zglaszac druzyne?

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…