Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiony 14-latek został odnaleziony. Policja odwołała poszukiwania

Zakończyły się poszukiwania 14-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego. Jak przekazała w środę rano Komenda Powiatowa Policji w Świdniku nastolatek został odnaleziony minionej nocy.

– Dziś w nocy został odnaleziony zaginiony 14-latek. Działania poszukiwawcze zostały zakończone – poinformowała w środę rano st.asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Poszukiwania nastoletniego mieszkańca gminy Mełgiew w powiecie świdnickim trwały od wczoraj. 14-latek w nocy z poniedziałku na wtorek opuścił miejsce zamieszkania i nie powrócił. jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Najbliżsi zgłosili zaginięcie chłopca na policję.

Po zgłoszeniu o zaginięciu ruszyły poszukiwania, które policjanci zakończyli minionej nocy. Podczas współdziałania z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy przed północą odnaleziono zaginionego, który przebywał na terenie województwa łódzkiego. Chłopiec cały i zdrowy został przekazany rodzicom.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Zbadać narkotestem i do pudła

 2. 11-latka z Zakopanego znalazła się w Krakowie, teraz 14-latek ze Świdnika w Łodzi. I nikt ich nie wziął na kolano.

 3. Chłopiec cały i zdrowy został przekazany rodzicom – no to do następnego razu…

 4. „róbta co chceta”

 5. Johnny Walker. Szuka swojego miejsca na świecie

 6. to ten co rodzinka zgłosiła 'zaginięcie ’ po 5 godzinach jak wyszedł z domu — brawooo
  daleko zaszedł ten baaaardzo poszukiwany

 7. pałkownik nie mylić z pułkownikiem

  A kto zapłaci za całą akcję poszukiwawczą i za transport z woj. łódzkiego? To teraz chłopiec może by te koszty jakoś odpracował społecznie?

 8. Kończy się półrocze w szkole?

Wiadomości z info112