Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiona mieszkanka gminy Wólka została odnaleziona

Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono zaginioną mieszkankę gminy Wólka. W poszukiwania kobiety zaangażowani byli m.in. strażacy, policjanci i mieszkańcy gminy.

27 komentarzy

  1. Żyje. Powody nie znane. Widzę że jeden imbecyl jakby miał pretensje że ja znaleźli całą. Ot tak sobie do domu gdzie czeka sześcioro dzieci niewracała. Mieszkam w okolicy. To jest cicha, spokojna osoba bez nałogów która nigdy nie stwarzała problemów. Więc po co strzepić ryja jak się guzik wie.

  2. Super, że się odnalazła. A co i jak nie jest najważniejsze, zostawcie szczegóły najbliższym. „Ciekawość to pierwszy stopień do piekła”. Życzę dużo sił i zdrowia.

  3. Najserdeczniejsze podziękowania wraz z wyrazami szacunku za trud włożony w odnalezienie żony służbom policyjnym, strażakom, strażakom z OSP Świdnik Duży, Ochotniczym Służbom Poszukiwawczym panu Mieczysławowi Cielma z Klemętowic i jego psu Szarikowi oraz innym psom tropiącym wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania których nie potrafię wymienić oraz rodzinie wspierającej nas w tych trudnych chwilach dziękuje mąż z rodziną.

  4. Cieszę się, że zaginiona się odnalazła, to najważniejsze.
    W temacie zarzutów o „ciekawość” czytelników, to przecież 112 jest portalem… informacyjnym, przynajmniej takim się deklaruje. W innych artykułach o takiej tematyce były podstawowe informacje: gdzie się osoba odnalazła; w jakim stanie; a czasami i ogólnikowy powód/przyczyna.

    • Dużo zdrówka dla Eli i dużo siły dla całej rodziny. Bardzo się cieszymy,że Ela się odnalazł. Trzymamy za Was mocno kciuki. Pamiętaj, że wokół Was jest bardzo dużo życzliwych ludzi. Powodzenia!

    • I dlatego poinformowali, że się odnalazła…i tyle wystarczy. Gdyby to był ktoś tobie bliski inaczej byś to rozumiał.