690 680 960

Zaginiona mieszkanka gminy Wólka została odnaleziona

Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono zaginioną mieszkankę gminy Wólka. W poszukiwania kobiety zaangażowani byli m.in. strażacy, policjanci i mieszkańcy gminy.

Zakończyły się trwające kilka dni poszukiwania zaginionej mieszkanki gminy Wólka. Jak informuje kom. Kamil Gołębiowski oficer prasowy KMP Lublin kobieta została odnaleziona.

W poszukiwaniach, oprócz najbliższej rodziny zaginionej, uczestniczyli także strażacy, policjanci, członkowie Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina, a także pies tropiący.

Poszukiwania zaginionej 39-latki trwały od 9 stycznia.

(fot. Policja)

27 komentarzy

 1. Żyje. Powody nie znane. Widzę że jeden imbecyl jakby miał pretensje że ja znaleźli całą. Ot tak sobie do domu gdzie czeka sześcioro dzieci niewracała. Mieszkam w okolicy. To jest cicha, spokojna osoba bez nałogów która nigdy nie stwarzała problemów. Więc po co strzepić ryja jak się guzik wie.

 2. Super, że się odnalazła. A co i jak nie jest najważniejsze, zostawcie szczegóły najbliższym. „Ciekawość to pierwszy stopień do piekła”. Życzę dużo sił i zdrowia.

 3. Najserdeczniejsze podziękowania wraz z wyrazami szacunku za trud włożony w odnalezienie żony służbom policyjnym, strażakom, strażakom z OSP Świdnik Duży, Ochotniczym Służbom Poszukiwawczym panu Mieczysławowi Cielma z Klemętowic i jego psu Szarikowi oraz innym psom tropiącym wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania których nie potrafię wymienić oraz rodzinie wspierającej nas w tych trudnych chwilach dziękuje mąż z rodziną.

 4. Cieszę się, że zaginiona się odnalazła, to najważniejsze.
  W temacie zarzutów o „ciekawość” czytelników, to przecież 112 jest portalem… informacyjnym, przynajmniej takim się deklaruje. W innych artykułach o takiej tematyce były podstawowe informacje: gdzie się osoba odnalazła; w jakim stanie; a czasami i ogólnikowy powód/przyczyna.

  • Dużo zdrówka dla Eli i dużo siły dla całej rodziny. Bardzo się cieszymy,że Ela się odnalazł. Trzymamy za Was mocno kciuki. Pamiętaj, że wokół Was jest bardzo dużo życzliwych ludzi. Powodzenia!

  • I dlatego poinformowali, że się odnalazła…i tyle wystarczy. Gdyby to był ktoś tobie bliski inaczej byś to rozumiał.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!