Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiona mieszkanka gminy Wólka została odnaleziona

Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono zaginioną mieszkankę gminy Wólka. W poszukiwania kobiety zaangażowani byli m.in. strażacy, policjanci i mieszkańcy gminy.

Zakończyły się trwające kilka dni poszukiwania zaginionej mieszkanki gminy Wólka. Jak informuje kom. Kamil Gołębiowski oficer prasowy KMP Lublin kobieta została odnaleziona.

W poszukiwaniach, oprócz najbliższej rodziny zaginionej, uczestniczyli także strażacy, policjanci, członkowie Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina, a także pies tropiący.

Poszukiwania zaginionej 39-latki trwały od 9 stycznia.

(fot. Policja)

27 komentarzy

  1. Żyje. Powody nie znane. Widzę że jeden imbecyl jakby miał pretensje że ja znaleźli całą. Ot tak sobie do domu gdzie czeka sześcioro dzieci niewracała. Mieszkam w okolicy. To jest cicha, spokojna osoba bez nałogów która nigdy nie stwarzała problemów. Więc po co strzepić ryja jak się guzik wie.

  2. Super, że się odnalazła. A co i jak nie jest najważniejsze, zostawcie szczegóły najbliższym. „Ciekawość to pierwszy stopień do piekła”. Życzę dużo sił i zdrowia.

  3. Najserdeczniejsze podziękowania wraz z wyrazami szacunku za trud włożony w odnalezienie żony służbom policyjnym, strażakom, strażakom z OSP Świdnik Duży, Ochotniczym Służbom Poszukiwawczym panu Mieczysławowi Cielma z Klemętowic i jego psu Szarikowi oraz innym psom tropiącym wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania których nie potrafię wymienić oraz rodzinie wspierającej nas w tych trudnych chwilach dziękuje mąż z rodziną.

  4. Cieszę się, że zaginiona się odnalazła, to najważniejsze.
    W temacie zarzutów o „ciekawość” czytelników, to przecież 112 jest portalem… informacyjnym, przynajmniej takim się deklaruje. W innych artykułach o takiej tematyce były podstawowe informacje: gdzie się osoba odnalazła; w jakim stanie; a czasami i ogólnikowy powód/przyczyna.

    • Dużo zdrówka dla Eli i dużo siły dla całej rodziny. Bardzo się cieszymy,że Ela się odnalazł. Trzymamy za Was mocno kciuki. Pamiętaj, że wokół Was jest bardzo dużo życzliwych ludzi. Powodzenia!

    • I dlatego poinformowali, że się odnalazła…i tyle wystarczy. Gdyby to był ktoś tobie bliski inaczej byś to rozumiał.

Z kraju